מנהלת: סיון קיפניס
ספרניות: ליטל אדניה, שולי זינה
טלפון: 04-6938729
פקס: 04-6801532

כתובת: מעלה גיא אוני (מבנה המתנ"ס)
שעות פעילות:
א', ב', ה' 09:00-13:00
א', ג', ד' 16:00-19:00

עקב מצב החירום יתכנו שינויים בשעות הפעילות

נגישות: בספרייתנו חניה נגישה, רמפה, כניסה נגישה, פעמון כניסה ועזרי נגישות.

דואר אלקטרוניrplibrp@gmail.com
דף הפייסבוקhttp://facebook.com/rpsifriya
קטלוג מקווןhttp://www.infocenters.co.il/rplib

מדיניות הספרייה הציבורית ראש פינה


רשימת כתבי עת דיגיטליים


על הספרייה שלנו:

הספרייה שלנו היא מרחב קהילתי, מקום מפגש של תרבות, חינוך ומידע.

הערך המוביל שלנו – הספרייה כמקום להיות בו

הספרייה משרתת את תושבי ראש פינה והינה בבחינת אבן שואבת לתושבי היישובים הסמוכים ואף מעבר לכך.

בספריה אוסף עשיר ומגוון של ספרים: ספרי פרוזה, ספרי עיון, ספרי מדע בדיוני, ספרי ילדים ונוער, ספרים לגיל הרך, ספרי ראשית קריאה וספרים באנגלית. ספרים חדשים מתווספים למדפים באופן קבוע. מנויי הספרייה נהנים גם מהשאלת ספרים דיגיטליים וקוליים בספרייה הדיגיטלית הישראלית.

לבד משירותי עיון והשאלת ספרים, הספרייה הציבורית בראש פינה משמשת מקום מפגש של הורים וילדים, תלמידים וחברים לפעילות משותפת של למידה, קריאה ומשחק. בספרייה עשרות משחקי קופסה (למשחק בתחומי הספרייה בלבד), מחשבים, Wi-Fi, שולחנות עיון, שירותי הדפסה וצילום (בתשלום), שירותי פקס, מכירת ספרים שהוצאו מהמאגר במחיר סמלי, קטלוג מקוון, אפליקציה ודף פייסבוק.

ייחודה של הספרייה הוא באווירה משפחתית חמה ומזמינה – בספרייה שלנו אין ששש…

לאורך השנה מקיימת הספרייה אירועי תרבות שונים: מפגשי סופר, הצגות ילדים, שעות סיפור ועוד.

לספרייה שיתופי פעולה עם גופים שונים במושבה – יחידת המתנדבים ברשות המקומית, השירות הלאומי, בני נוער שעושים מחויבות אישית ומוסדות החינוך במושבה.

 

קטלוג מקוון

http://infocenters.co.il/rplib

הקטלוג מאפשר חיפוש בקטלוג המלא של הספרייה מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט. בקטלוג תוכלו לבדוק אם הספר בו אתם מעוניינים זמין כרגע להשאלה בספרייה, תוכלו להזמין אותו במידה ואינו זמין כדי שיחכה לכם לאיסוף בדלפק הספרייה ואף תוכלו להאריך השאלה של ספר באופן מקוון (במידה ולא הוזמן על ידי קורא אחר). החיפוש בקטלוג פתוח לכולם והוא כולל אפשרויות חיפוש מגוונות, פשוטות ומורכבות. כדי לבצע פעולות, יש להזין קוד משתמש (לקבלתו, פנו לצוות הספרייה).

אפליקציה

האפליקציה שלנו מאפשר לבצע את אותן פעולות שהקטלוג מאפשר, במהירות ובנוחות. הורידו את אפליקציית  iSmartLib  למכשירכם, בחרו ב"ספרייה ציבורית ראש פינה", הכניסו את מספר הקורא והסיסמה (לקבלתם, פנו לצוות הספרייה).

פייסבוק

לספרייה שלנו דף פייסבוק פעיל ובו תוכלו למצוא מידע על כל מה שקורה וקורא בספרייה שלנו. עשו לנו לייק http://facebook.com/rpsifriya

הספרייה הדיגיטלית הישראלית

הספרייה הדיגיטלית הישראלית

הספרייה הדיגיטלית הישראלית היא קונסורציום של כלל הספריות בארץ שמאפשר לשאול ספרים דיגיטליים וקוליים בשלל שפות, באמצעות מחשב, טאבלט או טלפון חכם. היכנסו לאתר "הספרייה הדיגיטלית הישראלית", בחרו את "ספריית ראש פינה" והכניסו את מספר הקורא שלכם (לקבלתו, פנו לצוות הספרייה). במסך הכניסה תוכלו למצוא דפי עזרה וסרטון הדרכה לגבי אופן השימוש.

לקריאה בטאבלט (Tablet) או בטלפון חכם (Smart phone) הורידו את אפליקציית LIBBY

הסבר על אופן השאלת ספרים דיגיטליים וקוליים

מצגת הדרכה להתחברות לאפליקציית ליבי